На пружині висить вантаж і розтягує її на 0.5м знайдіть масу вантажа якшо жорсткість пружини 700Н/м


Ответы на вопрос

Отвечает Маркевич Полина.
Дано :к=700Н/м, х=0,5 м,g=10H/кг Найти m. Решение: F=mg=kx, m=kx/g=700*0,5/10=35 кг