З якою силою повітря стискає тіло,площа поверхні якого дорівнює 5м2 якщо атмосферний тиск становить

750 мм рт. ст.?

Ответы на вопрос

Отвечает Бойцова Вероника.
Дано P=750 мм рт ст  S=5 м2

P=750*133,3=99975 Па

F=P*S=99975*5=500 кПа