Помогите пожалуйста очень надо На протон, що рухається в однорідному магнітному полі, діє сила

Лоренца 3,2 *10^-16 Н .Якими є модуль і напрямок вектора магнітної індукції поля, якщо швидкість руху протона дорівнює 2,5*10^3 м/с і напрямлена перпендикулярно до ліній індукції?

Ответы на вопрос

Отвечает Ситникова Евгения.
F=q*B*V     q=1,6*10^-19 Кл
B=F/q*V=3,2*10^-16/1,6*10^-19*2,5*10^3=0,8 Тл