Визначте силу струму в колi, якщо за 5 хвилин крiзь нього пройшов електричний заряд величиною 60 Кл.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Якщо q=I*t     60=I*300c     I=300/60=5 Кл