Задача фізика!!!Протягом 5хв механізм виконує роботу 18кДж.Яку потужність має цей механізм?


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянчик Полина.
T=300 c     A=18000 Дж    P=?
===
P=A/t=18000/300=60 Вт
=======================