ТІло зробило 30 повних обертів по колу за 1 хвилину. Знайдіть період обертання та обертову частоту

тіла.,,,,,,,,??????????????

Ответы на вопрос

Отвечает Другаков Юрій.
N=30,t=60 c. T-? v-?
Розв'язування.
Т=t/n=60/30=2 c.
v=1/T=n/t=1/2=0,5 об/с.