Двигун спортивного автомобиля за 32 хвилини швидкои изди витрачаэ 16 кг бензину. Визначте

потужнисть двигуна якщо його ККД становить 45% плиз срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Шереметова Маргарита.
Дано:
t=32 м=1920 с
m=16 кг
q=46*10^6 Дж/кг
η=45%=0.45
Найти N
η=Aп/Q
А=N*t
Q=qm
η=N*t/qm
N=η*t/qm