Камінь кинуто вертикально вгору із швидкістю 25 м/с. Через який час він почне падати на землю?


Ответы на вопрос

Отвечает Anastasia Lady.

Тело будет лететь вверх   V / g = 25 / 9,8 = 2,55 c.  и начнет падать на землю.