Пожалуйта помогите, очень нужно!! Двигун виконав роботу 100КДж, передавши при цьому навколишньому

середовищу кількість теплоти 300КДж. Обчисліть ККД двигуна.

Ответы на вопрос

Отвечает Буздалин Игорь.
A=100000 Дж
Q=300000 Дж
ККД=A/Q*100%=(100000/300000)*100%=0,33%