Яка швидкість обертання кульки, прив'язаної до нитки, якщо кулька за один оберт проходить шлях 2 м?

Період обертання култки 0,5 с. Скільки обертів здійснить кулька за 1 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Анастасия.

V=S/t=2/0,5=4 м/с
1/0,5с=2 об/с
за 1мин, равную 60с  оборотов будет 60*2=120