У нікеліновому проводі діаметром 2 мм тече струс силою 1,5 А. Визначтеся довжину приводу, якщо

напруга на його кінцях дорівнює 63 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Шапкина Алёна.
Сопротивление провода:
R=U/I = 63/1,5 = 42 Ом

Запишем формулу:
R = ρ*L/S
Отсюда длина провода:
L = R*S/ρ

Площадь провода:
S=π*d²/4 =3,14*2²/4 ≈ 3,14 мм²

Удельное сопротивление никелинового провода (из таблиц):
ρ=0,42 Ом*м/мм²

L=42*3,14 / 0,42 = 314 м