1. Перед розсіювальною лінзою з фокусною відстанню 0,2 м на віддалі 10 см від неї поставлено

предмет. На якій відстані від лінзи отримується зображення?

Ответы на вопрос

Отвечает Сенотрусов Паша.
Дано     F=-20 см ( линза рассеивающая)   d=10 см    f- ?

1/F=1/d+1/f
1/f=1/F-1/d=-1/20-1/10=-1/20-2/20=-3/20
f=-20/3=-6,67 см
знак минус означает то что изображение МНИМОЕ