Камінь кинули вертикально вгору зяі швидкістю V=10м/с. на якій ваисоті кінетична енергія каменя

дорівнює його потенційнійенергії?

Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Настя.
Eк=Еп..тоді, (mV²)/2=mgh....h=(mV²)/2mg..маса і маса скоротиться, тоді h=V²/2g..h=100/2*10=5м..g=10)...