(ТЕРМІНОВО) Літак, рухаючись з швидкістю 1000 км/год, подолав відстань 1600 км. На зворотній шлях

він затратив 2,4 год. Яка середня швидкість руху літака на всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Ирбулдина Софья.
Дано  V1=1000 км/ч   S1=1600 км     t2=2,4 ч    Vср- ?

Vср=S/t=(S1+S2)/(t1+t2)

t1=S1/V1=1600/1000=1,6 ч

Vср=(1600+1600)/(1,6+2,4)=3200/4=800 км/ч=800 км/год

Ответ Vср=800 км/ч