На якій відстані два точкові заряди q1=40нКл, q2= -20нКл притягуються один до одного із силою

2•10(-3) Н Даю 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
F=k \frac{q_{1}*q_{2}  }{r^{2} }  \\ 
r= \sqrt{k \frac{q_{1}*q_{2}  }{F } } \\ 
r=  \sqrt{ \frac{9*10 ^{9}*40*10^{-9} *20*10 ^{-9}  }{2*10 ^{-3} } }= \sqrt{3600*10 ^{-6} } =60*10^{-3} =60 mm