Знайдіть силу струму в кожному резисторі та силу струму у всьому колі, якщо R1=12 Ом,R2=8 Ом,R3=20

Ом, а вольтметр показує 4 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Лузанова Мария.
U=U1=U2=U3
I1=U/R1
I2=U/R2
I3=U/R3
I=I1+I2+I3
I1=4/12=0,3(A)
I2=4/8=0,5(A)
I3=4/20=0,2(A)
I=0,3+0,5+0,2+1(A)