На яку глибину треба занурити в море батискаф, щоб тиск води на його поверхню дорівнював 6190 кПа?


Ответы на вопрос

Отвечает Елсукова Есения.
Дано:
р=6190 кПа
р(ро)=1030 кг/м³
Знайти: h-?
h=p / p×g= 6 190 000 Па / 1030 × 10= 601 м.