У посудині ємністю 200см3 міститься газ при температурі 47С. Через виток газу з посудини

просочилося 10*21 молекул. Наскільки знизився тиск газу в посудині?

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Ление.
У посудині ємністю 200см3 міститься газ при температурі 47С. Через
виток газу з посудини просочилося 10*21 молекул. Наскільки знизився 
тиск газу в посудині?
Дано V=200*10^-6 м3    T=320 К    
ΔN=10^21    ΔP - ?

P=n*k*T=N*k*t
ΔP=ΔN*k*T/V=10*^21*1,38*10^-23*320/2*10^-4=22080 Па=22,08 кПа

Ответ   ΔP=22,08 кПа