Скільки надлишкових електронів перебуває на негативно зарядженій кульці, якщо її заряд дорівнює

-12,8 x 10^-9 Кл? А)1,6 x 10^-19 Б)8 x 10^10 В)12,8 x 10^10 Г)8 x 10^-10

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

N=q/e=-12,8*10^-9/-1,6*10^-19=8*10^10