Спортшы массасы 200кг штанганы 4 секундта 2 метрге көтерді оның қуаты қандай


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.
200*10=2000 F=mg
2000*2=4000 A=FS S=h
4000/4=1000 W=A/t
Отвечает Юсупов Никита.
200*10=2000 F=mg 2000*2=4000 A=Fs S=h 4000/4=1000 M/at