Мотоцикліст, рухаючись рівномірно, проїхав за 4 с по прямому шосе 32 м. Після цього він гальмував з

прискоренням, модуль якого дорівнює 5 м/с2. Визначте гальмівний шлях мотоцикліста.

Ответы на вопрос

Отвечает Меженина Арина.
Vo=S/t=8 м/с; L=Vo^2/2a=6.4 м