Снаряд ,маса якого 20 кг,що летить горизонтально зі швидкістю 500 м/с ,влучає в нерухому платформу

з піском,загальна маса якої дорівнює 20 т,і застрягає в піску.З якою швидкістю почала рухатись платформа?

Ответы на вопрос

Отвечает Дергилёва Анастасия.

Задача на сохранение импульса:
m₁V₁ = m₂V₂
V₂ = (m₁V₁) / m₂ = (20*500) /(20000+20) = 0.4995 м/с.