Один математичний маятник здійснює 75 повних коливань за 5 с, а другий - 18 коливань за 6 с. У

скільки разів частота коливань першого маятника відрізняється від частоти коливань другого?

Ответы на вопрос

Отвечает Парамонов Александр.
Частота першого маятника v1= 75/5 = 15 Гц, а другого - v2 = 18/6 = 3 Гц. Значить, частота першого маятника в 5 разів більша, ніж в другого