Яка кількість теплоти необхідна для нагрівання кубика льоду,ребро якого 10 сантиметрів,від

температури -20 до 0?

Ответы на вопрос

Отвечает Жуковская Алина.
Объем кубика:
V = 0,1³ = 0,001м³
Масса кубика:
m=ρ*V=900*0,001 = 0,9 кг

Количество теплоты
Q = c*m*Δt = 2100*0,9*20 = 37 800 Дж или 37,8 кДж