Помогите решить пожалуйста! Напруга на клемах автомобільного акамулятора становить 10В. Яку роботу

виконує електричне поле по переміщенню заряда 150Кл по одному з цих електричних кіл автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Фоменко Елизавета.
Дано:U=10в
          Q=150Кл
           А --?           1Кл=1в*1с  значит 150Кл=10в*15с
                               Работа А=Q/t=150Кл/15с=10Дж