При зміні сили струму в котушці від 2А до 6 А енергія магнітного поля зросла на 8 кДж.Визначити

індуктивність котушки.

Ответы на вопрос

Отвечает Турарбеков Ернат.
W=L*ΔI²/2
L=2*W/ΔI²=2*8*10^3/(6-2)²=10^3 Гн