Між плоскими горизонтальними пластинами, що створюють однорідне електричне поле ,перебуває в

рівновазі заряджена порошина масою 0,3 мг. Заряд порошини дорівнює 10^-13 Кл , відстань між пластинами дорівнює 1.5 см. Визначте різницю потенціалів між частинами.

Ответы на вопрос

Отвечает Гай Саша.
Основная ф-ла потенциала : φ=k*q/r
таким образом φ(1)=9* * 10 Кл/ 1,5* 
φ(2)=9* * 13 Кл/ 1,5* 
φ(2)-φ(1)=78*-60=18* B