СРОЧНО ЗА 20+10 БАЛОВ На скільки зміниться температура алюмінієвого бруска масою 3 кг , якщо йому

передати таку ж кількість теплоти , яка йде на нагрівання води масою 1000 г від 0 до 100 градусів .

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Софья.
Q = cmt = 4200 * 1 * 100 = 420000Дж

Q = cmt => t = Q/cm = 420000/ 920*3 = 152.2 градуса