Прямим шоссе на зустріч один одному рухаються два автомобілі з швидкустю V1 - 54 км\год а V2 - 90

км\год. Визначити яка відстань між ними буде через 30 хв. після їх зустрічі.

Ответы на вопрос

Отвечает Озынше Мадияр.

V1=54км/ч

V2=90км/ч

t=30 мин.=1/2 часа

решение:

S=(V1+V2)*t

S=(54+90)/0.5=288 км