Допоможіть розв*язати задачу. Автомобіль рухався 0,5год зі швидкістю 10м/с. Який шлях він проїхав?


Ответы на вопрос

Отвечает Дрянных Эвелина.

t=0.5*3600=1800 c     v=10 м/с    s=?

s=v*t=10*1800=18000 м   (18 км)

==========================