Електрон перейшов з 6 орбіти на 3. Чому дорівнює частота випромінювання?


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Алёша.
Hv=E1/3-E1/6
v=E1/6h;
E1=13.6 eВ(2.2*10^-18 Дж)
v=0.54*10^16 Гц