У циліндрі при температурі 293 к міститься 2 кг повітря.Яка робота буде виконана при ізобарному

нагріванні повітря до 393 К?Скільки теплоти буде затрачено на нагрівання повітря?

Ответы на вопрос

Отвечает Гринченко Лёша.

T1 = 293K

m = 2кг

M = 29*10^-3

T2 = 300K

P - const

 

A' -?

Q - ?

 

A' = R*m*(Т2-Т1)/M = 8,314*2*(300-293)/29*10^-3 = 4*10^3 Дж

 

второй вопрос хз