Максимальний обертаючий момент,який діє на рамку площею 1 см2,що знаходиться в магнітному полі

дорівнює 2мкНм . Сила струму,який тече у рамці 0,5 А. Знайти індукцію магнітного поля

Ответы на вопрос

Отвечает Гринцевич Илья.
Mm=I*B*S
B=Mm/I*S=2*10^-6/0,5*1*10^-4=0,04 Тл