Визначити концентрацію молекул аргону, що перебуває під тиском 6,9 кПа і температурі -23 градуса С

Будь ласка дуже срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Lotsmanova Diana.
Рівняння стану: PV= \frac{m}{M}RT
PV= \frac{N}{N_a}RT.
Звідки: \frac{N}{V} = \frac{PN_a}{RT} .
Концентрація: n= \frac{N}{V} = \frac{PN_a}{RT}
n=\frac{6,9*10^3*6,02*10^{23}}{8,31*250} ≈ 2·10²⁴ молекул/м³
0 1