З якою швидкістю рухаеться автомобіль якщо його колесо діаметром 60см робить 120 обертів за 1 хв


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Диана.

Длина окружности (колеса) = 2*n*R=2*3,14*0.3=1,884 м

 

120*1,884 м   --   1мин

          х              --    60 мин

 

х=(120*1,884*60)/1=13,6 км/ч 

Отвечает Дворецкий Захар.

0.6*120=72м/х

5.4км/год