ШВИДКО!!!!!!!!!за 18 секунд колесо автомобіля здійснило 24 оберти. Обчисліть період обертання колеса


Ответы на вопрос

Отвечает Кулаков Егор.
Це дуже важко зробить

T=t/N=18/24=3/4=0,75 с