Помогите решить11.Електровоз на горизонтальній ділянці шляху розвиває силу тяги 148 кН; сила опору

рухові — 86 кН. З яким прискоренням рухається поїзд, якщо його маса становить 2000 т?

Ответы на вопрос

Отвечает Yufr Ira.

F1=148 кН=148*10^3 Н; F2=86 кН=86*10^3 Н, m=2000 т=2*10^6 кг.


Рівнодійна сил F=F1-F2=(148-86)*10^3=62 *10^3 Н.


F=ma, a=F/m,


a=62*10^3/(2*10^6)=31*10^-3 м/с^2.