Скільки молекул газу в посудині місткістю 0.15 м3 за нормальних умов


Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Юлиана.


0,15 м³ - это 150 литров.
150/22,4=6,7 моля газа.

Число молекул - 6,7*6* 10^{23} =4*10^{24}