СРОЧНО 100 балов!!!!!!!!!Визначте діаметр пор у папері, якщо вода піднімається в ньому на висоту 30

см.

Ответы на вопрос

Отвечает Прозоров Данил.
H=4σ/ρgD
D=4σ/ρgh
D= 4 *73*10^-3/10^3*10*0.3=292*10^-3/3*10^3=97*10^-6 м