Як зміниться кінетична енергія тіла, якщо його швидкість зросте в 4 рази? допоможіть будь-ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Милкович Аня.
E1=m*v²/2
v=4v
E2=m*16v²/2
n=E2/E1== в 16раз зросте