Помогите пожалуйста!!!!!физика 8 класс!!!!!! в електричний чайник налили 1 л води за температури 12

градусів.Визначте,через який час закипить вода в чайнику,якщо сила струму в його нагрівальному елементі дорівнює 10 А,напруга в мережі - 220 В,ККД чайника - 84%

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Анастасия.
V=1 л =1 10⁻³ м³            кпд:
ρ=1 10³ кг/м³                 η=Aп/Aз=Qп/Qз=cm(t₂-t₁)/IUT=cρV(t₂-t₁)/IUT;
c=4200 Дж/кг°С            получили что: 
t₁=12°C                         η=сρV(t₂-t)₁/IUT; выразим отсюда (Т),
t₂=100°C                       T=cρV(t₂-t₁)/IUη;
I=10 A                           T=4200*1 10⁻³*1 10³*88/10*220*0,84=200 c;
U=220 B                        Ответ: T=200 c.
η=84%=0,84
__________________
T-?