Визначте вагу кулі масою 12 кг, коли вона вертикально падає з прискоренням 4 м/с2


Ответы на вопрос

Отвечает Сейтаков Нурлыбек.
Дано:
m=12кг
a=4м/c²
Найти:
P-?
Решение:
P=(m*g)-(m*a);
P=(12*10)-(12*4)=120-48=72H
Ответ:72H