Мандрівник сходив на гору зі швидкістю 1 км/год, а потім спускався назад зі швидкістю 4 км/год. Яка

середня шляхова швидкість на всьому шляху? яка векторна середня швидкість?

Ответы на вопрос

Отвечает Турарбек Марат.
 можно воспользоваться формулой 

Vср.=(2V1 * V2) :(V1 +V2)  =( 2*1 * 4): (1+4)= 8/5 =1,6 км/год