Тіло рухається вздовж осі ox під дією постійної сили 200 H .Залежність координати тіла від його

руху x(t) задається рівнянням x(t)=x=50+50t-10t^2.Знайти яка маса даного тіла ? Відповідь:10кг. Будь ласка допоможіть з розв`язком даної задачі :)

Ответы на вопрос

Отвечает Яцків Віталій.


Уравнение скорости v(t)=50-20t   ускорение а=20 м/с2

F=m*a     m=F/a=200/20=10 кг

===================