Обчислити час,за який під час розташування баржі ящик переміститься стрічковим транспортом на 24 м

, якщо швидкість руху стріччки 18 см/с. СРОЧНО !!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Пентегов Сергей.
T=s/v=24 м/0,18 м/с = 133 c.