По горизонтальній ділянці дороги з постійною швидкістю 1 м/с тягнуть сталевий брусок. На скільки

градусів нагріється брусок протягом 10 хвилин внаслідок тертя о дорогу? Коефіцієнт тертя між дорогою та бруском 0,6, в оточуюче середовище уходить 50 % тепла, отриманого від тертя. Питома теплоємність сталі 500 Дж/(кг×0С

Ответы на вопрос

Отвечает Верховский Андрей.
Ню(КПД=0,5)*А=Q     A=FS=FVt=мю(коэффициент трения)mgVt      
 F=мю(коэффициент трения)mg
Q=Cc*m*дельта t         ню* мю*m*g*V*t=Cc*m*дельта t 
 дельта t =ню* мю(коэффициент трения)mgVt / Cc*m=
=  мю(коэффициент трения)gVt / Cc=0,5*0,6*10*1*600/500= 3,6[градуса]