Провідником з опором 1,5 Ом протягом 4,0 с проходить заряд 12 Кл Яку роботу виконує електричний

струм, що проходить провідником?

Ответы на вопрос

Отвечает Monich Egor.

дано:

R=1,5Ом

t=4c

q=12Кл

A-?

Роботу струму можна знайти за формулою А= I^2*R*t, нам невідома сила струму. Силу струму знайдемо по формулі I=q/t, I=12/4=3A, тоді робота струму

А=3*3*1,5*4=54Дж