При введені в простір між пластинами повітряного кондесатора твердого діелектрика напруга на

кондесаторі зменилосся з 400 В ДО 50 В. Яка диелектрична проникність диелектрика?

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Аня.
C1=q*u1
C2=q*U2
e=C1/C2=U1/U2=400/50=8