Чому дорівнює ємність конденсатора, який після підключення до джерела постійної напруги 200 В

набуває заряду 1,2 мКл?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Анна.

дано:q=0,0012Кл

U=200B

C-?

С=q/U

C=0,0012/200= 0,00006 Ф