Яка кількість теплоти потрібна, щоб нагріти 2 кг алюмінію на 5С


Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Никита.
Кількість тепла розраховується по формулі Q=c*m*Δt
m=2 кг (за умовою)
Δt=5°C (за умовою)
c= 920 Дж/кг °С (за довідником)

Q=2*5*920=9200 Дж=9,2 кДж